Arvotaanko seuraava

Kenellä vippaa päässä eniten, kuka saa voimakkaammat lääkkeet, kuka menee hullujenhuoneelle, kuka katkasuun..... teidän suvussa niitä riittää..
10111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Vai onko viiminen toivo herra isoherra hihhuli. Kyllä Vei..o antaa anteeksi "pikku" synnit, itse kun on niin puhdaspulmunen, eikä puhu seläntakana pahaa toisista, hän on oikea pää.....kusipää, mutta mitäpä siitä, kyllä jumala rankasee, niinhän se pitää mennäkin. Hihhulilla heittää jo isoratas niin pahasti ettei ole montaa viikkoa kun valkotakkiset vie.

Äänestä

Sinäkin jäit sitten ennenaikaiselle työkyvyttömysseläkkeelle.No jokainen yrittää pärjätä kuten parhaiten osaa...muista aamulääke,päivälääke.iltlääke unilääke sitten klo 22.,.

Äänestä
  • Tuollaisen lääkityksenkö sait siellä lataamoreisulla. otappa yliannopstus niin pääsee sustakin vitun kusipää!

    Äänestä

  • muka mahalääke kirjoitti:

    Tuollaisen lääkityksenkö sait siellä lataamoreisulla. otappa yliannopstus niin pääsee sustakin vitun kusipää!

    No sullahan tuo ed.mainittu lääkearsenaali ei vielä riitä vaan otat ahdistuksen tullessa sitä tarvittaessa-lääkettä kuten sovittu :) Sun ahistuskäyrä aina nousee muuten niiiiiin korkeeelle..

    Äänestä

Mä voisin jäädä eläkkeelle ilomielin, vaikka olenkin vasta komikymppinen. Sopivan unelmatyön löytyessä voisin ilomielin palata takaisin töihin. Ilomielin myös ottaisin vaikka minkälaiset hullun paperit ja voisin teeskennellä vaikka miten hullua, jotta ei tarvitsisi mennä idiotteihin turhantärkeisiin töihin vailla mitään tarkoitusta tai kestää jotain idioottia, tyhmää, sisäänpäinlämpiävää ja itseriittoista ilmapiiriä ja joitain tyhmiä, yksinkertaisia juttuja.

Äänestä
  • Hullun paperei myyrään vanhallatorilla käy sielt omat ostamas tai matkusta Venäjäl sieltä halvalla lääkärin papruskat. Oma klinikka pystyyn ja päivystämään rahan tuloa. Ei pal polevet rasitu. Valviraan töihi ei pääs työt painamaan kun painajaisis.

    Äänestä

Jollakin hieman huono päivä tänään ?

Äänestä
  • aloittelen tässä pientä kostotoimenpidettä, lämmittelyä vain. sitten irl :D

    Äänestä

Kuulostaa siltä että aloittajalla vippaa eniten.
Varo vain ettei kostotoimenpiteistä tule kierrettä, siihen ehkä vastataan kostolla. Jos karhu nukkuu, älä mene herättämään.

Äänestä

Ei kiits.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eläkkeellejääjä kirjoitti:

Kenellä vippaa päässä eniten, kuka saa voimakkaammat lääkkeet, kuka menee hullujenhuoneelle, kuka katkasuun..... teidän suvussa niitä riittää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu