1. Jos on HIEMAN finnejä naamassa (vaikka hoitaisi niitä parhaansa mukaan)?
2. Ei ole FB:tä?
3. Pelaa urheiluvideopelejä (n. 2 kertaa viikossa)?
4. Ei tykkää huvipuistoista?
2. Ei ole FB:tä?
3. Pelaa urheiluvideopelejä (n. 2 kertaa viikossa)?
4. Ei tykkää huvipuistoista?
Vastaukset 7
Vanhimmat
oon poika,mutta aattelin ny vastaa toho et tuskin kukaa muija on sun arvonen jos ei kunnioita sun mielipiteitäs jne :D
ei haittaa paitsi missäs pidetää hauskaa jossei huvipuistos? Noei mikään noist ei haittaa! Finnit kuuluu murrosikään;)
Ei mua ainakaan haittais :) Finnejä on kaikilla, se on vaan totuus, eikä ne must mitenkää ihmisest kamalmpaa tee. FB:n puuttumiikaa ei oo ongelma (jos jonkun mielest olis ni olis kyl aika molopää mielestäni) Urheiluvideopelitkuulostaa oikeestaan coolilta :D Itte en osaa pelata pleikkarii tai tälläsii ku ei oo ollu mahdollisuutta kokeilla, ni must ois just siistii et sit poika vois opettaa mua :) Ja pari kertaa viikos ei oo paha ;D Ja en oo ittekkään niin kauhee huvipuisto fani. Siis onha jotkut laitteet hauskoi, myönnän, mut useimmat joihin mun kaverit aina ryntää saa pään sekasin jo kattomisest :/ Eli mikään ei haittaa, kuulostaa just hyvält :)
1. Jos on HIEMAN finnejä naamassa (vaikka hoitaisi niitä parhaansa mukaan)?
No jos tyttö tietää että poika hoitaa naamaansa, niin se tiedoksi riittää. Ei ne pari finniä haittaa, kuhan niitä ei ala raapimaan naamaan. Akne saattaa jonkinverran haitata.
2. Ei ole FB:tä?
Haittaa. Pitää kavereidenkin poika nähdä.
3. Pelaa urheiluvideopelejä (n. 2 kertaa viikossa)?
Poika saa pelata ja josksus tyttökin haluaa mukaan. Kunhan pelit eivät ole riippuvuus ja mene edelle ;D
4. Ei tykkää huvipuistoista?
Ei se haittaa. On se jonkinverran miehekästä, mutta joskus voi olla romanttinen ja mennä vaikkapa yötivoliin maailmanpyörään! :D
" 2. Ei ole FB:tä?
Haittaa. Pitää kavereidenkin poika nähdä."
En ymmärrä? Miksi pitäis?
No ei! ainakaa mua ei haittais.
1. Ei haittaa
2. Ei haittaa
3. Ei haittaa
4. Ei haittaa
Ja mitä helevetin väliä näillä asioilla nyt oli. Kyselet iha turhanpäiväsiä. Nämä asiat ei tuu vaikkuttamaan sun seurustelusuhteisiin juurikaan millään lailla ettet sitte ala seurustelemaan jonku itseriittosen ja pinnallisen pissiksen kans. Sun luonteella on loppupeleissä enemmän merkitystä. Ja sitä paitsi, jos sää et kelepaa tuollasenas jollekki ämmälle nii se ei oo sun arvonen. Vaikka kuinka kliseiseltä se kuulostaa nii seurustellessa tai suhteeseen pyrkiessä pitää olla oma itsensä. Koska jos sää esität jotaki muuta ku oikiasti oot, nii eihän se sillon ihastu tai rakastu SUHUN vaan siihen mitä sää esität. Simple as that. Ja jos tämä suhde sitten sattumalta kestää vähän kauemmin, nii etsää jaksa kovin kauaa olla olematta oma ittes ja sitte ku se tyttö huomaa millanen oikiasti oot nii se lemppaa sut, koska luuli sun olevan erilainen. Ja sitte tullee kauhia masennus ja angsti ja elinikänen arpi ja sydänsuruja ja sitte ihimettelet mikä meni pieleen. Siinä meni pielee ku et kuunnellu mua. Kiitoshei.