Juu, alkaa olee aika ostoksille ku kerran rahaaki löytyy.
Kattelin Hähnellin yhteensopivaa akkukahvaa (hinta on 60-120e kaupasta riippuen)
ja ois sopiva kukkarolle, mutta en tiie uskaltaako ostaa?
http://www.mytrendyphone.fi/shop/canon-eos-550d-44643p.html
näyttäis tuolla olevan 60e
mitä ootte mieltä? uskaltaako ostaa ettei mee rikki ensimmäisen vuoden aikana ku käyttää?
en ole siis mikään Hutilo-Heikki, että huolen osaan siitä pitää..
Canon eos 550D akkukahva
varmajarno
0
157
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.693254Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91881Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241269- 1291058
- 991002
- 60954
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6885- 84879
- 34810