Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pettynyt

Oli mukava kokea vanhemman miehen kanssa. Se vaan, että en tule enää saamaan häneltä :( mieli kyllä tekee mutta eipä taida olla enää mahiksia :( miksi juuri minulle näin?
3523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mä panin 2 kertaa 33- vuotiasta. Eka kerta oli jees, mieskin jopa kesti ja oli mukavaa, tosin viiniä alla. Toisella kertaa mies oli selvä ja käyttäytyi kuin 16- vuotias nulikka päästessään pukille, ja tuli about 4 minuutissa... Että ei se ikä näköjään mitään takaa.

Äänestä
  • Niin, nuori kloppihan tuollainen 33v vielä on.

    Äänestä

Ouylussa on mahiksia saada vanhempaakin miestä .Olen sua varten ja saat varmasta..Naidas päivittäin .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Pettynyt tyttö kirjoitti:

Oli mukava kokea vanhemman miehen kanssa. Se vaan, että en tule enää saamaan häneltä :( mieli kyllä tekee mutta eipä taida olla enää mahiksia :( miksi juuri minulle näin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu