Oletko itse tai tunnetko? Olisin kiinnostunut hankkimaan itselleni trainerin mm. selän kuntoutusprojektiin! Suositteluja otetaan vastaan!
Personal Trainer Turku
Traineri.
2174
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Olen koulutettu hieroja/ urheiluhieroja & Personal Trainer, ja toimin Turussa.
http://www.lihashuolto.net
https://www.facebook.com/urheiluhierojapersonaltrainer
Kun Timo Santalalle tulee tarve päästä rauhoittumaan, hän suuntaa pois kaupungista, yleensä perheensä mökille Saimaalle. Helsingissä pakopaikkoina toimivat puistot, metsät ja saaristo.
”Suosikkejani on Haltialan aarniometsä, joka on ollut koskemattomana vuosikymmeniä. Siellä pääsee ihan toiseen todellisuuteen kaupungin rajojen sisäpuolella.”
Kaupunkiaktiivi harrastaa myös urbaania löytöretkeilyä, jossa tutkitaan hylättyjä rakennuksia ja muita vastaavia paikkoja.
”Ne ovat usein hiljaisia, jopa aavemaisia ympäristöjä keskellä kaupunkia. Tykkään kiipeillä ja käyn paljon katoilla. Ei tarvitse nousta kovin paljon ylemmäs, niin saa toisenlaisen kokemuksen, joka on irti kaupungin vilinästä.”