elikka 40v naiselle matkaseura jonnekin lämpimään..25.7-1.8 viikoksi.joku äkkilähtö olen ajattelut..laitaa e-mail jos kiinnostut.olen Helsingissä.olen hetero ja haen vain matkaseura.
naiselle matkaseura
lumikki
8369
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hei lumikki, täällä ei oo seittemän kääpiötä ,mutta samaa ikäluokkaa ollaan ja umpihetero nainen Hgistä. Laitatko e-mail-osoitteen ,niin voisimme keskustella matkakohteesta, kunhan hinta pysyy kohtuudessa. Olen melkein raitis, savuton ja rehellinen kuten varmaan sinäkin.
Hei
Lähden itse Kreetalle viikoksi 28.7 ja matkaseura paikan päälllä olisi mukavaa. Olen heteronainen. Kirjoittele [email protected]
Mulle ei tuo 28,7, lähtö käy, liian myöhänen, viimeisin mahdollinen lähtöpäivä voisi olla heti vaikkapa 20.7. illalla ja viimeisin lähtöpäivä 25.7. 2.8, pitää olla muualla.
Miesmatkumppanikin käy, kunhan ei oo mitään vailla.
Oletko sinä lumikki, joka vastaat tuolla kreeta viestillä?
Mua kiinnostaa myös vaikkapa pyrähys euroopan kohteeseen. tai joku äkkilähtö, olen siis vapaa lähtemään pe-iltana 20.7. ja viimesin matkallelähtö 25.7., jos kyse viikon matkasta, mutta kaupunkilomalle myöhemmälläkin lähdöllä, oltava kotona 1.8. ja 2.8. menossa toisaalle.
Myös autoiluloma ex-tempore-meiningillä Suomessakin käy tai jos osaat ajaa, vois lähteä autolla, mullakin kortti, mutta ei kokemusta ulkomaista, kait siellä pärjää...:)
Ottakaapa yhteyksiä mukavaan matkaseuralaiseen.
voi tsiisus mitä porukat tääl on.miksi mun pitaa olla suomalainen jos etsin matkaseura??ja sinulle nim.napit irti, todellä asiaton kommentti tuntemattomalle ihmiselle!!
"Tuntemattomalla" Lumikilla on "mikki" mielessä.
Valitettavasti luotan vain suomalaiseen matkakumppaniin. ja mulla tulikin muita suunnitelmia. meillä suomalaisilla vaan on oikeesti niin hyvä maine, että ulkomaalaiset ei pärjää, ei ois hauskaa lähteä jonkun balttian vosun kans reissuun, siinähän menis yöunet ja ei kait sen kans viittis ees liikkua päivänvalossa.
Aasialaiset on ihan eri juttu, kovia tekeen töitä ja nöyriä.
Tarkoitat varman että minä en kehdän sun kans liikkuu ainakin päivän valossa..En viitsi alentua sun tasolle.olethän harvinäiseen ahdasmielinen rasiisti.mulla on jo seura ja reissukin varattu,kiitos asialliselle vastajalle.
Hyvä ,että löytyi matkaseura, mullekin löytyi oikein kivaa tekemistä:) En vaan vo sietää ryssän maan porukoita, laiskoja ja tekevät huonosti työnsä.