huumori ohjelmaa

oisko ideoita ohjelmasta häihin, kun pyydetään pitämään ystävän "puhetta".
siis vaik jotain niinku se virolais juttu?
älkääkä sanoko et käy amoriinin sivuilta kattoo!
1644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laita pierutyynyt morsiusparin tuoleille niin kukaan ei kiinnitä huomiota huonoon puheeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie kirjoitti:

oisko ideoita ohjelmasta häihin, kun pyydetään pitämään ystävän "puhetta".
siis vaik jotain niinku se virolais juttu?
älkääkä sanoko et käy amoriinin sivuilta kattoo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu