Kyllä suurimmalla ja kauneimmalla kadehtijoita riittää kun katsoo provojen määrää. Ymmärrän että tulee mielipaha kun oma suurin odotuksin valittu merkki osoittautuu vika valinnaksi.
laadukas Toyota.
Tojoon tyytyväinen..
3187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Toyota on paras ajettavuudeltaan ja kestävin käytössä, sen tietää jokainen ajamatta autolla metriäkään.
Jotkut ovat vakaumuksessaan niin ehdottomia, että eivät edes suostu ajamaan Toyotalla metriäkään. Ettei luja usko kestävyyteen ja parhauteen horju. Mm. VW-miehet.
Mua on ihmetyttänyt mollaukset tojon ajo-ominaisuuksista.Itse olen rattimiehiä ja huonokaan auto ei ole koskaan lähtenyt lapasesta.tojo kestää nivelistään hyvin ku sinne ei ole rakennettu ylimääräsiä härpäkkeitä.Yksinkertaisuus on kaunista ja kestävää.Kyllä suomen80 rajotuksilla pitäs auto pysyä tiellä.Jopa naisella.Joka tojon mollaaja yleesä on.