kokemuksia Vaaka Jousimies liitosta?

minäsevaink

Olen vaakanainen ja mies jousimies, meillä jonkinmoista säätöä, onko kokemuksia?

3

188

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • go girl!

      On kokemusta kahdestakin pitkästä suhteesta jouskarimiehen kanssa. Ei maailman helpoin suhde, mutta sähköä on. Kannattaa ehdottomasti lähteä leikkiin, mutta myös pitää omaakin tilaa. Molemmat joutuu pitämään kiinni toisistaan henkisellä tasolla, että suhteen jännite säilyy ja säilyy ja säilyy.... Jos haluat siis intohimoa, henkistä suhdetta ja hellää rakkautta, joka tyydyttää syviä kohtia, käy kiinni! Se jouskari ei helpolla luovuta susta enää, jos tonne pääset... Tän enempää en osaa selittää, koe se!

    • 14+3

      Pitäis olla onnistuva liitto.

    • Venus/Mars..

      Muistamme, että astrologia parisuhteessa ei perustu aurinkomerkkeihin. Venus-merkit ovat voimakkaita osoittamaan suhteen onnistumista, tai epäonnistumista. Kuun yläsolmut voivat antaa viitteitä yhteisistä jaettevista tunneperäisitä tarpeista. Mars-merkit ovat tarpeellisia tunnistaa niiden sanoma. MC erilaisuudet voivat luoda jännitystä suhteeseen. Huone 7 merkit voivat joko lähentää täydellisesti, tai lopettaa suhteen. Ja niin paljon muuta, mitä tahdotaan kohdata.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      244
      4288
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      120
      2744
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2502
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      85
      1529
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1476
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1199
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      78
      1117
    8. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      986
    9. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      983
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      173
      965
    Aihe