ottakaa taksikyyti

Haminasta Silvo-nimiseltä kuskilta.
Hän on oikea vanhan ajan yleisöpalvelija.
Tulee avaamaan ovet ja on tosi reipas kuljettaja.
Erittäin miellyttävä kuski ja hyvin kohtelias.
Nuori kundi, mutta osaa palvelutyön.
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käyttäkää ennemmin pimeitä takseja. Luotettavia, ystävällisiä ja ennen kaikkea puolet halvempia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiitiiskyyvistä kirjoitti:

Haminasta Silvo-nimiseltä kuskilta.
Hän on oikea vanhan ajan yleisöpalvelija.
Tulee avaamaan ovet ja on tosi reipas kuljettaja.
Erittäin miellyttävä kuski ja hyvin kohtelias.
Nuori kundi, mutta osaa palvelutyön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu