Juuri sinä suloinen? Meinasitko tallustella viihteelle? Mulla on vapaata ja aion siksi pysyä erittäin kaukana kaikista kuppiloista ja yökerhoista! Eli himailta, kohta leffa pyörimään, sipsit nassuun ja merkkarit maljakkoon täällä päässä. Olisit vaan seurana... Kivaa lauantaita, missä ikinä menetkin
Mitä sä aiot tehdä tänään?
minä-hullu
8300
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ihanaa iltaa. Harmi, että kaikki tyhjät dvd.t ovat loppu en saa poltettua leffaa levylle.
Minkä leffan aiot katsoa?
Sapphic Erotican uusimman. En ole vielä avannut paketista. Entä itse?
Kuka antoi minulle miinusta? Kuka antoi minulle miinusta?
TÄMÄ EI TÄHÄN JÄÄ!!!!
Siis... oletko töissä jossain yökerhossa? Baarimikko? DJ? Esiintyvä artisti?
Kun sanot, että vapaalla ja siksi pysyt kaukana.
Siivoilen parhaillaan, tulin laittaan koneelta musiikkia, ja ohimennen kurkkasin tännekin. Mulla olis boxilla Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme, sitä en ole nähnyt ja se on jo kauan odottanut katsomista, taidanpa katsoa sen.
no en sittenkään lähde viihteelle, kun sää on mitä on ja mua v ä s y t t ä ä...........
lököilen sohvan nurkassa, huokaillen ja uneksien eräästä tummahkosta, komeasta miehestä. Jospa hän soittaisi ja ehdottaisi treffejä... ei koskaan tiedä ;)
Mulla ei ole mitään leffoja nauhalla eikä missään muuallakaan näinä aikoina ehkä sitten taas joskus.........tietty erään kanssa katsoisin ihan mitä vain mielellään......kotona aion kanssa tän lopun viikonlopusta viettää eilen kun olin jo viihteellä...........kohta menen varmaankin pelaamaan jotain peliä tuonne feceen
ajattelin eka täällä ensin vähän silmäillä ja ehkä kirjoittaakkin kuten nytten..........
Huomenna töihin, siltä pohjalta "viihteelle".