Mitäs tänään on ohjelmassa? tää huhuilee haudan takaa ja six feet under..
Yksinon
LauraPalmer
6100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
torakat kiipeilee hiuksissa. iho mädäntynyt, vaikee tuntea itteään hehkeeks enää. no onhan siitä kuolemasta jo jonkin aikaa. nuoruus ei voi säilyä ikuisesti.
Kuuntelen nappikuulokkeista musiikkia ja tapan aikaa. voishan sitä illalla nousta kuolleista yötaivaan alle ja tanssia.
Kukaan ei vastaa kuolleille neidoille? mä kun aattelin että ees täällä.Kun kerran kaikille puhutaan..?
Tää mun teemamusiikki on vähän synkkä mutta tää kuollut on ihan hyvissä tunnelmissa ja toiveikas. ehkä tänään arvoitukset ratkeaa?
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=65vBUwDn8lY
Täällä zombien valtakunnassa ei saa kuolemalla kalasteltua kovinkaan valtavia suosionosoituksia. Sen sijaan seksi on aina varma tyrkkymagneetti.
Ai siis nekrofiilis-paras fiilis tyyliin?
tänään ohjelmassa meditointia