Olisko tiedossa kaksiota vuokralle loka-joulukuuksi Aurinkoranikolta,
mieluimmin Fuengirolasta.
talveksi lämpimään
11
698
Vastaukset
- eetu*
kysyppä semoisesta kuin NURIASOL
- Kerttu46
Nuriasol taitaa olla myyty jo talveksi. Ainakin minulle sanottiin, kun kysyin koko talveksi asuntoa. Sain sitten Sunlomasista koko talveksi asunnon.
- MaxPro
Nuriasol:ssa on viella tilaa mutta lahinna Vuortenpuolelta. Kayppa vaikka
www.lomaasunto.net - Kerttu46
MaxPro kirjoitti:
Nuriasol:ssa on viella tilaa mutta lahinna Vuortenpuolelta. Kayppa vaikka
www.lomaasunto.netKuulinkin, että tämä yritys oli varannut Nuriasolista ison määrän huoneita ja välittää niitä sitten eteenpäin. Itse kysyin suoraan heiltä, jolloin säästyy tuolta välityspalkkiolta
- siistiä ja edullista
Apartamentos Mediterraneon real.
- Kylmään kyllästynyt
linkki sinne kirjoitti:
http://www.booking.com/hotel/es/apartamentos-mediterraneo-real.fi.html
Apartamentos Mediterraneon liian kallis n. 3444 euroa.
Haen vuokra-asuntoa kalustettua noin 400- 600 Euroa/kk - basura, ei kirj.
Kylmään kyllästynyt kirjoitti:
Apartamentos Mediterraneon liian kallis n. 3444 euroa.
Haen vuokra-asuntoa kalustettua noin 400- 600 Euroa/kkEi se Mediterraneo noin kallis ole, ehkä noin 700/kk. Kyllä siellä ihan tavallisia ihmisiä on asunut. Tälläkin palstalla ovat kertoneet.
Googleta kiinteistönvälitys paulina schulz. Hänellä myös vuokrausta. Tupasi on yksi vuokraustoimisto. Katso nettipasta espanja.org siellä on vuokrausilmoituksia. Lue fuengirola.fi nettilehden ilmotuksia. Samoin suomalainen espanjassa, joka läytyy, kun googletat ole-kustannus. Sieltä löytyy nettilehti ja oli-kustannuksen ylläpitämä ilmoituspörssi.
Eiköhän näillä pääse alkuun.
- Unelmakoti
Tervetuloa, saat meidán omakotitalon vuokralle 1600 kk. Oma lámmitetty uima-allas, BQ-alue, sauna, unelma koti Torreblancan máellá.
- Kylmään kyllästynyt
Onko kenelläkään tiedossa kaksiota kolmeksi kuukaudeksi. En hae unelmakotia, vaan ihan tavallista kaksiota, jossa voisin asua. Hinta noin 400 - 600 Euroa/kk.
- 5
Luulin että halusit lämpimään talveksi? Miksi sitten mennä jonnekin fugeen palelemaan. Ei mitään järkeä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työsuhdepyörän veroetu poistuu
Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan804143Ruumis kanavassa
Mikä juttu eilen ollut poliisit palokunta ambulanssi ja ruumis auto sillalla. Tekikö itsemurhan303161- 1602550
- 141875
Onko tässä paljon lääkettä..
Keski-ikäselle 43v Ketipinor 100mg Brintellix 10mg Venlafaxin 75mg Xanor 1mg Propral 40mg Xatral CR 10mg Esomepratsol 42281482Ei mitään menetettävää
Arvostin ja kunnioitin sun tunteita. Menit nyt liian pitkälle. Mulla ei ole enää mitään menetettävää ja sä tulet sen huo1631366Oi! Jorma Uotinen ja Helena Lindgren paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaudella"
Professori, tanssija, koreografi, Tanssii Tähtien Kanssa -tuomari Jorma Uotinen ja Suomen meikkitaiteen pioneeri, laulaj131140- 741009
Pakko tulla tänne
jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää38960Riittäisi juoruakkoille puhumista tässä kylässä
On mennyt mahottomaksi touhut. Taksi renki kuskaa akkaansa töihin lienekkö mitään lupaa yrittäjältä tähän touhuun. Kylän13852