moikka

Millanen ilta sinulla on ollut?
12292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

tylsä. Ben Affleckin leffaa tiiraan.Entä sulla?

Äänestä
  • Katsoin tuon aiemman leffan mikä tuli. Sit jouduin katsomaan yhden toisenkin leffan missä ei juuri muuta ole kuin dialogia kahden ihmisen välillä.

    Äänestä

  • ciao bella kirjoitti:

    Katsoin tuon aiemman leffan mikä tuli. Sit jouduin katsomaan yhden toisenkin leffan missä ei juuri muuta ole kuin dialogia kahden ihmisen välillä.

    nyt vilkuilen kolmosen leffaa, pienellä varauksella että jos siinä on väkivaltaa, niin heti heitän toiselle kanavalle. Ja eipä tässä kai muuta, kuin ryömiä vuoteeseen katselemaan laatuleffoja omasta takaa ;)

    Äänestä

  • ti amo kirjoitti:

    nyt vilkuilen kolmosen leffaa, pienellä varauksella että jos siinä on väkivaltaa, niin heti heitän toiselle kanavalle. Ja eipä tässä kai muuta, kuin ryömiä vuoteeseen katselemaan laatuleffoja omasta takaa ;)

    mitä oot puuhaillut tänää?

    Äänestä

  • ti amo kirjoitti:

    mitä oot puuhaillut tänää?

    käynyt ulkoilemassa, myöhemmin käyn lenkillä. Mietin just mitä purtavaa laittaisi, jääkaapin sisällöstä jotain raapaistava ettei tartteis kauppaan lähteä ;)

    Hyvin arkista meininkiä tänäänkin, entä itselläsi?

    Äänestä

surkee. sulla kaikki hyvin-mielyttävä ilta-toivon-uskon niin-

Äänestä

Porin Jazzeilla jammailemassa, hyvä ja iloinen meininki :D

Äänestä

Istun omassa rauhassa ja kuuntelen hyvää musiikkia. Mietin miten upea viikonloppu mulla oli. Pohdin, mitä eräälle tärkeälle ihmiselle kuuluu... tekisi mieli tirauttaa vaikka onnenkyynel... Tosi hyvä olo. Vetää nöyräksi elämän edessä.

Äänestä
  • tänään hyvät tunnelmat-tuli nukutttua piiiiitkäääään ja hyyyyviin pitkästä aikaa- olo haikea kuitenkin - tärkeää immeistä kaipailen- Mut luulenpa haikean olon siittä paranemaan päin kunhan kohta lähden luonnon helmaaan lenkille -samalla akkua vähän lataamaan..

    Äänestä

lautasella litra jäätelöä, elämä hymyilee

Äänestä

Tässähän se menee, pitkästyttävää.. pitää mennä varmaan elokuviin.

Äänestä
  • Ai katsomaan Master and commander?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ciao bella kirjoitti:

Millanen ilta sinulla on ollut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu