Olen lomalla Laspalmasissa ja minulta loppuivat rahat. Yritin varata sopivan määrän rahaa, mutta on tässä tullut vähän ryypättyä. Yritin saada finnairilta asiasta korvausta, mutta eivät ottaneet kuuleviin korviinkaan. Mielestäni matkustajan lomabudjetin ylitys kuuluu lentoyhtiön korvata.
Finnair on aivan syvältä!
mattkamiea
10207
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Outoa! Minulle Finnair järjesti ilmaisen ambulanssikoneen
Rodos-Helsinki, kun oli niin kova krapula etten voinut junttien kanssa
lentää takaisin.
Joo, mä saan joka kuukaus kapun palkan vaik oon työttömänä tääl Keravalla. Voin käydä tuol eteläs, Hotelli Vantaassa bilettämäs, se on vähä ku lomal kävis.
Hotelli Vantaa haisee!
Mutta onneksi Finnair palkkasi sinut kirjoittamaan tuollaisia juttuja, joilla yritetään "ovelasti" todistaa, että kaikki Finnairia kritisoivat ovat ääliöitä. Palkka ei varmaankaan ole kaksinen nykyisessä vaikeassa taloustilanteessa, mutta toisaalta ääliön esittäminen lienee sinulle aika helppoa ja vaivatonta.
Olet todella syvällinen. Kaikki te kuulutte samaan katraaseen. Suomi24:n valioita.
Kuusijärvi on mainio rantakohde.
Laittakaa dataa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vetäkää käteen!
Eikö tänne saada valvojaa? Pitääkö näistä aina erikseen valittaa ylläpitoon?
:(