Illan toinen ja viimeinen

Ei varmaan ketään haittaa jos täällä kirjoittaa tunteistaan toista ihmistä kohtaan.
Varsinkaan jos ei tiedä toisen selkeitä ajatuksia.
6124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kunhan sävy on asiallinen, tarkoitan nyt tätä yhtä joka kaksi päivää spämmännyt tänne pelkkää sontaa jostain tyypistä.

Äänestä

No se loppui lyhyeen? Siis onko jatkoa viestiisi?

Äänestä

ajatukset selkenee. luulisin

Äänestä

Kummasti näyttää joitakin haittaavan, vaikka sitä vartenhan nämä palstat ovat. Pöty tänne vaan ei facebookiin.

Äänestä
  • En kirjoittele pötyä Facebookiin. Enkä juuri muutakaan. Nythän Sä vasta sen selityksen keksit....kauan siihen menikin.

    Äänestä

  • Viikko kirjoitti:

    En kirjoittele pötyä Facebookiin. Enkä juuri muutakaan. Nythän Sä vasta sen selityksen keksit....kauan siihen menikin.

    Siis mihin meni kauan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tältä erää kirjoitti:

Ei varmaan ketään haittaa jos täällä kirjoittaa tunteistaan toista ihmistä kohtaan.
Varsinkaan jos ei tiedä toisen selkeitä ajatuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu