Rahat loppui, Tuksu riensi Arton syliin

Ei ole konstit loppuneet, kun rahat loppuu. Pian saamme lukea 7lehtykäisestä, että Arto on kuitenkin se oikea minulle! (Lue=rahat loppui perhana, tulkaa nyt tekee jotain juttua, että saan rahaa ja koirille ruokaa, Arton sukulaiset ei mua kuitenkaan hylkää, rahattomana, olenhan uskovainen )

Ja molemmat on taas niin parisuhteessa. Näin kertoo lapin tietotoimisto ja naamakirja.
10405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Joku rukoilee tuolla Joosuan puolesta, että riivaaja, joka kiusaa tätä lylleröä rahan ja vallan ja viinariippuvuuden puoleen, jättäisi The Ex- Gamour-Gueenin rauhaan.

Äänestä

Tässä syyt:
1. saa koirilleen ilmaisen hoitajan, kun koirat uhataan viedä pois
2. arton sukulaisilta voi kinuta rahaa
3. voi soitaa toimittajat paikalle ja rahan tuloa ei voi estää
5. tallinaan ei uskalla palata enää yksin
6. kaaopaikka (Jollas) pitää siivota
7. paskanjauhamien mysteerisestä herra U sta tuli tiensä päähän
8. ennustaja kehoitti hankkimaan lapsia.
9. huulian perään pitää jonkun nyt katsoa, koulukin alkaa
10 aleksis kivenkatu ja kallio ei ole turvallista liikkua yksin (ääni päässä sanoo niin )
11. positiivisesta julkisuudesta nyt pulaa
12. naamakirja- kaveritkin olivatkin vain feikisti huolissaan
13. kun huulia ei jaksa enää ripata, niin pikkusisko otettava remmiin mukaan ja arto auttamaan kantamisissa ja keikoilla
14. syksyn rosiksessa voisi päästä vähemmällä jos olisi väleissä arton kanssa
15. lakimies vittuuntui

Äänestä
  • Kyllä tää Tuksu on niin nähty, ei voi enempää enää mitään suurempaa juttuu itsestään keksii mitä on jo keksiny. Alkaa olemaan jo lopun merkit nähtävis. Suuri uutinen olis kai se jos Tuksu menis oikeisiin töihin, siinä olis kyllä puhumista monen sivun verran.

    Äänestä

Menikös se "tuksulle mies" projekti sitten viiteen sikaariin... eikö siitä tullutkaan mitään näkyvämpää, se on harmin paikka.

Äänestä

niinkö

Äänestä

Miten joku voi fanittaa tuollaista tyhmää ja ällöttävää laardikasaa?

Ja jättäisi Johanna jo viimein Arton rauhaan!

Äänestä
  • Ei kukaan suostu maksaa sen hoitoa!

    Äänestä

kaikki Läsmanin oikeat ystävät sanovat, että älä ikänään päästä sitä eukkoo lähellekkäään ja näin siinä taas. Aika perkleen hyvä tuo ämmä on manipuloimaan tosiaan.

Äänestä

Maksaakohan seiska päivää lehti Artolle kaljat, kun mies nöyryyttää yhä uudestaan itseään? Viinan himossaan rypeville juopoille millainen sponsorituki tahansa on parempi kuin krapula aamut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Barbi pennitön kirjoitti:

Ei ole konstit loppuneet, kun rahat loppuu. Pian saamme lukea 7lehtykäisestä, että Arto on kuitenkin se oikea minulle! (Lue=rahat loppui perhana, tulkaa nyt tekee jotain juttua, että saan rahaa ja koirille ruokaa, Arton sukulaiset ei mua kuitenkaan hylkää, rahattomana, olenhan uskovainen )

Ja molemmat on taas niin parisuhteessa. Näin kertoo lapin tietotoimisto ja naamakirja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu