Kameran ajuri

Mistä se olikaan,josta löytyy tämän nettikameran ajurit yms.?

http://hardverapro.hu/dl/upc/2009-10/184949_1_4.jpg

Käyttis Windows XP
3111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

logitechin tekele, kahtelemaan vaimistajan sivuilta josko sieltä.

Äänestä
Aloittaja

Olen ladannut tuolta Logitech-sivuilta tuon ajurin,mutta kun avaan sitten tuon asennetun ohjelman,niin se ilmoittaa:


A webcam was not found or is not working properly.

Chek to make sure the camera is properly plugged into the usb port and then press the reconnect button.

MItä teen?

Joskus latasin tuon ajurin ihan joltain muulta suomenkieliseltä sivuilta ihan onnistuneesti,mutten nyt muista mistä se oli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9705627 kirjoitti:

Mistä se olikaan,josta löytyy tämän nettikameran ajurit yms.?

http://hardverapro.hu/dl/upc/2009-10/184949_1_4.jpg

Käyttis Windows XP

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu