Hei, ja kiitos kaikille jotka meitä on auttanu. Ekaksi me ei oikein huolittu suomalaisten apuja kun haluttiin kokemuksia muista, mutta ku ollaan asuttu vaikka misä höskäsä ja ku kaikki sit ajattelee että meijän pittää olla kaikkien kaa, ja ollaan me oltukki, mutta ei sitä määränsä enenpää kukkaan jaksa antaa. Ny me tarvittais rahaaa että päästäisiin takas Kemmiin. Konsulaatti ei anna ku ollaan missattu kaksi lentoa. Eli tarvittais rahhaa että ei tarvis enää tiskaa ja siivoo. Nyt ollaan oltu kinkillä töisä tiskaamassa ja muutaki, mutta nyt se on alkanut jmukkuun kavereitten kaa siellä ravintolasa missä mekin ollaan saatu asua melekein koko kesä.
Onks täällä kettään joka tarvis apua niinku kauppareissussa ja silleen. Ei me heti takas lähetä jos joku maksaa meijä asumisen. Nooralla on kundikaveri Ahmed ja seki tulis mielellään mukkaan.
Mistä rahhaa pailaamiseen
7
487
Vastaukset 7
- -----------------
voi hyvät hyssykät!!!!!!!!!!!!!!!
- huomattava pisnis
Oisko se tatskan paikka:
http://www.hs.fi/ulkomaat/Rikollisryhmä tatuoi naisiin viivakoodeja Espanjassa/a1305558538476- iso jorma panee
muijat vois myydä vakojaan ja ahmed anus aukkoaan?
- pieni vinkki
Perussuomalaisilla on kuulema tääläpäin kova pula kuntavaaliehokkaista, laittakaa se ahmedi tulemaan tänne Keminmaalle.
Ite voitte jäähä sinne misä oletteki. - Nehmetti
Ahmetin vois kuitessii jättee sinne pailloomaan.
- Iita, Naimi ja Lempi
Jatkakee asumista niisä höskisä ja hualikkee lissee kokemuksia sielä ulukomaila.
Työhä istutta pankin piälä että elekee valittako joutavia.
Eiku pailaamissee! - 2424
Ei muuta ku baariin bailaamaan jos teil ikä riittää
ja kyl siel jämä tupposii joutuu raanast kaatelee
ja niiku miehet tapaa sanoa
naiset on sit välist kivoja
ja siihen sanoo
vai välist.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll251121Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän541108Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl515844- 50834
- 46745
- 37669
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30626Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan62624Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE182619Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘40597