koskaan ajattele, ettet kelpaisi tai riittäisi minulle. Et ehkä täydellinen ole, niin kuin ei ole kukaan meistä, mutta minun silmissäni olet aina täydellinenja juuri minulle sopiva. ja se tunne joka täyttää sisimpäni, kun kanssasi saan kulkea ja vieritysten olla.
Muuta en kaipaa.
olet Ihana♥
Muuta en kaipaa.
olet Ihana♥
Vastaukset 28
Vanhimmat
Miksi täällä sitten ikävöit? Voisitkos kertoa tuon asianosaiselle irl?
sä olet ärripurri :D
ikäväpalstalla saa ikävöidä.
minäkin saan,jos itse haluan....sitä et voi kieltää.
No koska sitä neiti/herra täydellista ei ole olemassakaan ! Kunhan haveilee vain.
Itseäni oksettaa nämä siirappiset vuodatukset. yäk. Ei todellisuuden häivää ole.
Ja itse kyllä kelpaan kelle vain, mutta kaikki ei kelpaa mulle.
mäpä en kelpaa kenellekään.
http://www.youtube.com/watch?v=QdFOemP1dR0
Rakkaus tulee sisältä ja meitä ei mikään erota
Niinin se kauhea jännitys ja joku tunne mikä tulee, kun olen lähelläsi. Sait vain hymyileen.
hymyhymystä :)
samoin
Purukalustossani ei ainakaan pitäisi olla kenenkään mielestä mitään vikaa!
Kiitos ap hienoista sanoistasi vaikkei varmaan minulle ollutkaan, toivoisinpa et eräs mies siis ihan tietty mies ei kukaan muu
sanoisi minulle noin olisin maailman onnellisin nainen
Voi kunpa saisin uskaltaisin kertoa hänelle IRL kuinka paljon häntä rakastankaan
Ou, miten sydämeni läpättää.. Koska kerrot sulosanasi minulle, kaipan niin sitä.
kännykkä kouraan ja soita hänelle ja kerro että rakastat häntä
heh, voisi tulla toisessa päässä aika hiljasta....
pelkäät, että toinen vetää hiljaiseksi. Pidättelis ensin hengitystä, sitten hyperventilois ja viimeiseks kopsahtais lattialle.tajuttomana ;)
ja sitten tekohengitystä ;)
olet... haloo. Tekohengitystä... jäi järki pulpettiin kouluaikana.
Aina kannattaa yrittää;)
Tässä viestissä on kaikki, mitä toivoin kuulevani. Ihan hyvältä tuntuu lukea se osoitettuna jollekin muulle. Kaunis teko, vaikkakin nimettömänä tällaisella palstalla. Otapa ap. peili käteen ja sano tuo itsellesi aluksi. Jos ja kun se tuntuu hyvältä ja luonnolliselta, mene ja sano se sille ihmisille. Jos hän varattu, jätä kukkia ja nimetön viesti noilla sanoin. Teet takuulla yhden ihmisen päivästä paremman. Kaunista. Vaikka olen tyhjä sivu, jolle kukaan ei ole kirjoittanut mitään näkyvää, tämä kaunis rakkauden tunnustus lämmittää sydäntä. Joku päivä maalaan omat sanani hellin vedoin toiselle seinälle. Ja tarkoitan joka sanaa.
pelkkää lässytystä
no, enhän mä niin koskaan ole ajatellutkaan, mähän kelpaan kelle vaan, mutta kuka tahansa ei mulle kelpaa..
Joo plaa plaa plaa.............
Kyll mää se täytellinen olen. Ei ka tuo mittään haittaa tee.
Voi kun saan täyttää sut ihanalla tunteella siitä sisässä. Ihanaa on ihanan silmää miellyttää.
Aloittajan viesti alkaa: Ettet kelpaisi ja riittäisi mulle"???
Hyvin itseriittoinen aloittaja......
No just jos mut tuntisit tietäisit etten ole. Ainahan saat luulla niin. Itseäni kyllä arvostan ettei nyt päältä kävellä ja korkokenkiä selkääni pyyhitä.
Olispa tää mulle...tulis hyvä mieli
Molemmat tykkää käydä kuntosalilla kyllä.
mistä sä niin päättelet, että kävisin kuntosalilla?
hänellä olikin parempaa tarjolla:( TAAS KERRAN(hän sitten irl iste sen kertoi,eli ei ole mielikuvituksen tuotetta),
eli saat omia tekstin itsellesja haaveilla että oli sulle, hänelle se ei kelpaa enkä kenenkään puppetiksi rupea ei minunkaan tarvitse kaikkea niellä. arvostus ja luotettavuus pitää olla kohdallaan ja jos sen on moneen kertaan rikkonut ja välittää ja rakastaa, tekee kyllä kaikkensa, ettei toiste enää riko enkä näe mitään järkeä uskollisena petturia odottaa.
elämä menisi vain hukkaan.
olempa hetken ja katselen maailmaa yssin.