Rasistinen norja

http://www.iltalehti.fi/viihde/2012072815892521_vi.shtml

nyt hyysärit äkkiä hankkikkaa narkki nokelainen suomeen!!!
970
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

OLE HILJAA, PÖLHÖ-KUSTAA !

Äänestä
  • narkki neegerin suomeen?

    omnomnomnommnommnommn

    Äänestä

  • Eli sinäkin haluat kirjoitti:

    narkki neegerin suomeen?

    omnomnomnommnommnommn

    OLE HILJAA, PÖLHÖ-KUSTAA !

    Äänestä

Painu idiootti v i t t u u n , josta äitis sut ulos punnasikin. Sä oot saanut "neegeriltä" pakit ja jäit ihan vi.tun katkeraks siitä. Läskit omnomitki saa munaa neegeriltä mutta edes niille et kelpaa sä. Ai miksi? No koska haiset psyykenlääkkeiltä sadan metrin päähän ja silmissäs palaa mielipuolen kiilto. Neegeri neegeri muta.turpa neegeri edes ei halua koskea suhun. Haa! Hullupylly joudut runkkimaan itse itseäsi, kun ei edes somppu antaisi patukkaansa sun haisevaan puohon! Hii haa hullu, oot hulluks ja skitsoksi tullu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Tarkennus vielä: Eli tää on sulle "huumeneegeri", joka käytät nimimerkkiä omnomnomnom siellä sun täällä. Oot ihan v i t u n sairas päästäsi. :D Katkeroiduit siitä kun mamutkin antaa sulle pakit. Haa! SPITAALIÄMMÄ! V i t u n sairas naama. Edes s o m p p u ei suostuisi tunkemaan mustaa patukkaansa suhun, koska olet jakorasia ja mmt:n vakioasiakas. HULLU ! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

    Äänestä

Siitäs sai omnomnomnom kunnon faktat. :D

Äänestä
  • enneminkin nuo sanaoksennukset näytti jonkun 14v vihervasemmistrkp narkkari kersan itkupotkuraivarilta.

    Mahtoiko olla näppis enään ehjä tuollaisen raivokohtauksen jälkeen:)

    Äänestä

  • omnomomnom saanut sen spicy räkälän buffet ajat, se tässä huolestuttaa.

    Äänestä

Enää-sanassa ei ole n-kirjainta, runkut!
Mitä tarkoittaa "Mutaa onkohan..."? Mitä mutaa? Mud cake buffe taikapöydässä?:D :d :D v i t u n persrööri Sari! :D :d :d

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huumeneegeri kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2012072815892521_vi.shtml

nyt hyysärit äkkiä hankkikkaa narkki nokelainen suomeen!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu