O: Duna kääpiöhamsterille

Eli tarvitsen pikaisesti suht ehjän ja edullisen dunan. Voin noutaa vaasasta ja tampereelta. Yhteydenotot tänne tai s-postiin: [email protected]
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi!Minulla olisi hamsun terraario myytävänä.Asun Rovaniemellä.Jos et pääse hakemaan,niin voin laittaa terraarion postiin postiennakolla.Tarvikkeet tulee mukaan ja mukaan tulee myös ulkopuolelle tulevat putket.Terraario on hyvä kuntoinen.Hintä yhteensä on 25e.Voin lähettää myös kuvia,jos haluat.

Äänestä
  • Eli siis 25 euroa ja siihen vielä postikulut..? Täytyypä harkita. Olis mukava nähdä kuvia siitä. mun mailiosoitehan oli [email protected]. Jatketaan viesteilyä sitä kautta :).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jossu_84 kirjoitti:

Eli tarvitsen pikaisesti suht ehjän ja edullisen dunan. Voin noutaa vaasasta ja tampereelta. Yhteydenotot tänne tai s-postiin: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu