Palstan lopetus

Tämä maailman ainoita oikeita uskovaisia eli vanhoillislestadiolaisia rienaava palsta pitäisi lopettaa.
378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuomas Hännisen mielestä ei olisi hyvä asia, jos palsta lopetettaisiin, koska emme saisi niin helposti ja suoraan kuin lapsen suusta tietää niistä oman oppimme vääristymisistä ja virheistä, jota tämä palsta kiitollisella tavalla on tarjonnut.

Äänestä
  • Häpeä sinä kurja epäuskoinen!

    Äänestä

Uskon kuten Tuomas Hänninen ja olen samaa mieltä hänen kanssaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


O.V. kirjoitti:

Tämä maailman ainoita oikeita uskovaisia eli vanhoillislestadiolaisia rienaava palsta pitäisi lopettaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu