Et kai A H

Ole puhunut unissa menneistä?
398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En tiedä mitä unissani höpötän :/

Äänestä

Ainoastaan tulevista

Äänestä

Koska nauhoitan uneni joka yö olen ihan varma etten ole puhunut unissani menneistä. Sitä vastoin olen kirjoittanut unissani parikin muistelmateosta, tuhat sivua molemmissa. Kunhan trilogia on valmis julkaisen sen, ja sinusta siinä on erityisen paljon mehukkaita yksityiskohtia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muistoissa mun.. kirjoitti:

Ole puhunut unissa menneistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu