Sovitaanko

että tavataan huomenna tai lauantaina klo. 22.00. Tule sinne minne minä menen tiedät minne vink vink.
7159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Siis missä? En mä kyllä täällä ala sopimaan mitään, eli jos et ota yhteyttä niin ehkä saatetaan nähdä jos hyvin käy, niin sattumalta.. ;)

Äänestä

mutta en voi tulla..sinun eräs kaveri tietää miksi en voi tulla ;( anteeksi..

Äänestä

,olen nähnyt monta kertaa minut hänen seurassa..myös viimeksi näit.

Äänestä
  • olet nähnyt jne...ps.noin söpölle kasvoille kuuluu vähän iloisempi ilme ;)

    Äänestä

En tule.

Äänestä

Ai pubiin?

Äänestä

kirjastoon..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


routaporsas. kirjoitti:

että tavataan huomenna tai lauantaina klo. 22.00. Tule sinne minne minä menen tiedät minne vink vink.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu