Virustorjunnasta

Kun tässä koneessa tuli ostettaessa ilmanen nortonin virustorjunta 90 päiväksi, niin ny ku asensin windowsin uudelleen, se ilmotti että virustorjunta on käytössä taas 90 päivää. Voiko olla mahdollista?
1272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

voi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku kirjoitti:

Kun tässä koneessa tuli ostettaessa ilmanen nortonin virustorjunta 90 päiväksi, niin ny ku asensin windowsin uudelleen, se ilmotti että virustorjunta on käytössä taas 90 päivää. Voiko olla mahdollista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu