koskaan tuu tunteen itseäni sun arvoiseks,koska olen niin paha että en ansaitse sinua.Jos saisin sut se olis kuin palkinto siitä että olen paha.Vaikket sinäkään mikään enkeli ole(paitsi ulkonäöltäsi),se olisi silti moraalitonta.
Olet sä kyllä ihana nainen.En varmaa koskaan yhtä palavasti rakastu :)
Olet sä kyllä ihana nainen.En varmaa koskaan yhtä palavasti rakastu :)
Vastaukset 9
Vanhimmat
höh.. :/
höpötihöpötihöps :)
S, K ja T olivat nyt kai kyseessäsisi? mut hei nehän sait-.,,.-'¨´
Mä olen sun kanssa ap. aika pitkälti samaa mieltä. Et ansaitse, et saa ja niin poispäin. Varattujen kanssa sählääviin, joka naisen pikku poikiin ei tämä nainen edes vilkaisee enää .. Et oo rauhassa sun poikuutes ja vapautes on mun puolesta täysin turvattua.
Ansaitsemaani kohtelua,tuota harvoin näkee tai kuulee...
Kyllä olet ansinnut jos otit opikses virheistäs ja ne eivät enää toistu. Mä tahdon sut usko tai älä :)
Älä nyt tuomitse itseäsi viellä. Mitä pahaa sitten olet tehnyt. Oletko ollut vankilassa pahoinpitelystä,lasten seksuaalisesta hyväksikäytöstä,raiskannut naisen,tappanut jonkun,pahoinpidellyt naistasi.
pahempaa,luonnevika :( noi rikokset kätketään aika hyvin yhteiskunnan toimesta,mutta luonteestaan ei pääse eroon,ja vaikka senkin voi kätkeä ei lopullisesti.
Kyllä sä rakastut oot niin helppo