ABS herrat

ABS sun muut herrojen juonet on koitumassa ladan tuhoksi meillä suomessa. EI ole mitään järkeä taas tässä hommassa. MIKSI ei saa ajaa enää kunnon autolla vaan pitää ostaa joku riisikuppi.

KYSYN VAAN!
4471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kun ei tämä takapajuinen kansa suosiolla ymmärrä vaihtaa turvallisempiin autoihin, niin sitten pakotetaan!

Kansa ei usko kuin keppiä!

Äänestä
  • Pakko vaan ihmetellä mistä sikiävät ne hullut, jotka eivät välitä edes omasta hengestään.

    Äänestä

  • www kirjoitti:

    Pakko vaan ihmetellä mistä sikiävät ne hullut, jotka eivät välitä edes omasta hengestään.

    muka jotain väliäkin
    mitä äkkiempää pääsöö pois niin sitä paree

    Äänestä

  • sillä kirjoitti:

    muka jotain väliäkin
    mitä äkkiempää pääsöö pois niin sitä paree

    Halvemmalla ja helpommalla pääset jos hirtät itsesi heti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


työmies kirjoitti:

ABS sun muut herrojen juonet on koitumassa ladan tuhoksi meillä suomessa. EI ole mitään järkeä taas tässä hommassa. MIKSI ei saa ajaa enää kunnon autolla vaan pitää ostaa joku riisikuppi.

KYSYN VAAN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu