Kun sanon etten luota sinuun. Tarkoitan etten luota itseeni,
omaan harkinta kykyyn huomata koska asiat menevät minua
kunniottamatta ja kykyyni sanoa tämä ei tunnu hyvältä, ei kiitos.
Olen kontrolli friikki, pelkään epäonnistumista niin paljon
että kieltäydyn elämästä.
Here is the deal man, u can blame everybody for ur problems in life AND u might be right but u cant change that. What u can change is what u think how u react and what power u give other peoples actions and toughts over u ! u can keep from getting pissed of for them but using that energy for yourself, using that energy for positive shit to accomplis things -- Joe Rogan --
http://www.youtube.com/watch?v=xemDCgCyXxY
Lost in this dance
3
163
Vastaukset
- Suicidal Sue
Hah, löysin minut.
Sama vene, tykkäsin. - Ah orhisi
Ap mä voin alkaa sun kanssa, jätä jo sun runkkaaja käteenvedon mies ja ota kunnon orhi ;) Olen kuullut sinusta niin paljon kavereiden miesten illoissa,miten annat miehelle kyytiä ;) Tarvit kunnon panon ja saksiasentoon, muna suuhun ja hiljaa ;) olitko ( Säärinaisia)? Huuleni hivelisi sinun kohta kohtaa ja pensselillä kutittaisin kevyesti maalaten sun vartalomuotoja. Kuiskaisin hiljaa hys ei puhuta, hiljaisuus on taikaa. Jätä peräkammarinpojat ja nössöpojat huis hapeliin ja sanot kikkelis kokkelis näkemiin ja otat minusta kunnon muna-orhin ;) Kuulostaako kunnon diililtä friidu ;) Sanoo hän. Mites kummeleissa..meni,ei kun*** pulttipois.
- Suicidal Sue
Kuulostat aika true pervolta....Ja kavereitteis kanssa puhut seksijuttuja?! Mitäs sä täällä luottamuksessa teet?
Sue alkaa nyt soittamaan mollivoittoista muna-orhi bluesia ja miettii josko sitä joskus vielä saisi/haluaisi muutakin kuin ronkkaa. Huoh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114629Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734395Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951749- 4031661
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531110Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61109- 67989
- 56964
- 92948