Suomalaisille pierukisa olympialaisiin

Senkin joku japanilainen sumopainija voittais.
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomalaisten olis harjoiteltava paljon.
Kotimaisten pierut yleensä liian kosteita.
Vois tulla hylkäys.

Äänestä

Johan SM:mät on kisattu tälle kesälle.

Äänestä

amatöörien puuhastelua ne SM kisat kun Ranskassa jo 1800 luvulla sankari joka piereskeli Marseljeenkin.(Le Petomane alias Joseph Pujol)

http://fi.wikipedia.org/wiki/Pieru

Äänestä

Kommentoi aloitusta


löysät pois kirjoitti:

Senkin joku japanilainen sumopainija voittais.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu