Oulu ei ole paska kaupunni

Vaikka teinit ja wannabe neèkerit yrittävätkin niin väittääkkin.

http://www.youtube.com/watch?v=5EAelhbkEd8&feature=related

En voi sietää tällaista apinoiden räppiä.
283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voi kuule sinä joka tuon mafiaveljekset linkin laitoit....
Tunnen hyvin noi jätkät ja voin sanoo että jätkät heittää sellasta settii ja keikkaa että siinä jää kari tapiot ja muut olkihattukellarihumppa aika listan viimesiin!
Tollaki biisillä ne on saanut niiin paljon itelleen mainetta ja tulleet tunnetuks.
Ota asioista selvää ennenku tuut huutelee.
Joo,toki ilmasit vaan että paskaa settiä ym, mutta tolla ns. "paskalla setillä" ne hakkaa rahaa enemmän kun sulla tulee koskaan elämässäs olemaan ;)
PEACE MAN !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kylmät kädet kirjoitti:

Vaikka teinit ja wannabe neèkerit yrittävätkin niin väittääkkin.

http://www.youtube.com/watch?v=5EAelhbkEd8&feature=related

En voi sietää tällaista apinoiden räppiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu