Kuulehan MIES!!

Koska tulet hakemaan ajelulle minut. Naisen täytyy päästä miehen auton jousille. Muuten ei tule mitään suhdetta.
17222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Ei ole autoa.

Äänestä
  • No sitten en halua sinua. Miehellä pitää olla auto. En tykkäää muuten!!

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    No sitten en halua sinua. Miehellä pitää olla auto. En tykkäää muuten!!

    johonkin menneille vuosikymmenille?

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    No sitten en halua sinua. Miehellä pitää olla auto. En tykkäää muuten!!

    Niin pitää! Ja iso, ei mitään pikku kopperoa.

    Äänestä

  • iso sen olla pitää kirjoitti:

    Niin pitää! Ja iso, ei mitään pikku kopperoa.

    pieni penis

    Äänestä

  • iso kiesi kirjoitti:

    pieni penis

    Nyt puhuttiin autosta. Ei sen pippelin koolla nyt niin väliä-kunhan auto ei oo pieni

    Äänestä

pitää olla?

Äänestä
  • No ei sillä merkillä nyt niin väliä ole, kunhan löytyy auto, joka kulkee eteenpäin ja mieluusti ilmastointi pelaa.

    Äänestä

  • ja aluvanteet kirjoitti:

    No ei sillä merkillä nyt niin väliä ole, kunhan löytyy auto, joka kulkee eteenpäin ja mieluusti ilmastointi pelaa.

    ja tota ne abs systeemit kans ja hmm mitäs viellä. no joo tummenetut takaikkunat turbo pitää olla. No näillä eväillä pääsee jo pitkälle.

    Äänestä

Mun Sunnyn vanhat jouset ei kestä sun per-seen painoa.

Äänestä
  • Kuka noin vanhaan sunnyyn tuliskaan tarvii olla uusi kunnollinen mielellään aito AMEERIIKANauto

    Äänestä

Voi vi-tun idari ämmä, sä et tajuu autoista mitään :D

Äänestä

Tuolla asenteella saat juuuri mitä tilaat eli bensalenkkarin joka harrastaa kaljanjuontia ja akkojen pieksämistä.

Äänestä

Bemarihan se olla pitää. Muuten en kyytiin tuu ;D

Äänestä
  • teini

    Äänestä

  • pinnallinen kirjoitti:

    teini

    No se oli vitsi ;)

    Äänestä

  • Tosikko sinäki kirjoitti:

    No se oli vitsi ;)

    teini

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koska tulet kirjoitti:

Koska tulet hakemaan ajelulle minut. Naisen täytyy päästä miehen auton jousille. Muuten ei tule mitään suhdetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu