akut ja laturit

Akut ja laturit
450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eli siis kuinka kauan/montako tuntia kestää 9.6v 1600mah akku täyteen ladattuna.

Äänestä

Akun kestoon vaikuttavat tekijät:
- Ilmanlämpötila
- Ammutko kerta- vai sarjatulta
- Onko ase viritetty
- Akun ikä

Yhteenveto voin kuitenkin todeta, että kyllä tuolla akulla yhden päivän pelit pelaa.

Äänestä

Osaatko sanoo suunnilee tunteina jos ampuu sarjatulta, läpötila noin 18 ja ihan uutena ja ei oo viritetty

Äänestä
  • no kokeile! kyllä se ihan tarpeeks kauan kestää!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oooogsuu kirjoitti:

Akut ja laturit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu