Tietoa I-Doserista pliis?Palaute

Eli olen kuunnellu sen gate of hades ja voin sanoo että tuntuu iha vitun hyvält..Kuka on kuunnellu myös jotai?Palautetta?
380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

LOLOLOLOL en voi uskoa että joku menee uskoo tähän juttuun XD

Äänestä
  • Kyllä se vaan nyt toimii :D

    Äänestä

millä ihmeen tavalla tämä liittyy huumeisiin? taitaa poju sekottanut meditaation ja huumeet keskenään voivoi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


I-Doser kirjoitti:

Eli olen kuunnellu sen gate of hades ja voin sanoo että tuntuu iha vitun hyvält..Kuka on kuunnellu myös jotai?Palautetta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu