Aina olen ollut yksin, joten miten jatkossa käy? Ei minkäälaisia suhteita muihin. Yksi menneisyydessä ollut, mutta tuleeko se takaisin?
Keskiyö
1
52
Vastaukset
Hei
lapsuutesi näkyy minulle onnellisena ja valoisana aikana.
kiltti nainen tuki sinua ja piti puoliasi, mahdollisesti hän toimi välienselvittelijänikin.
olet nähdäkseni kahden naisen välissä, toinen välittää sinusta aidosti ja toisella on paljon odotuksia suhteesi.
toivomasi rakkauden tiellä on vääristynyttä kommunikaatiota, asiat ovat solmussa.
tiesi näyttää edelleenkin yksinäiseltä niin kauan, kunnes nouset pystyyn ja pidät puoliasi.
ihmisenä sinä et kuitenkaan ole niin yksin, etteikö sinusta välitettäisi.
mutta en näe miehiä, enemmänkin naisia.
minusta sinun onnesi tulee kohdallesi ja syliisi sitten, kun olet hoitanut asiasi ensin kuntoon. olet jotenkin tukossa, myös tunne-elämäsi on "varpaillaan".
miksiköhän näin on?
vanhempi mies on valmis myös tukemaan sinua yrityksissäsi.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk635444Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6063528SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842919Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2872759"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961820Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6601750Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4851424Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241366Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141331Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183927