Tällä kertaa housuun tuli pissa

121092
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

On se kuule niin glomorii kun on paskat ja kuset housuissa....

Äänestä

Ei tuo mikään pissa ole vaan glamouur touhutippa.

Liekkö juontaja saanut spontaanisti kun on Johanna kaikutusta lavalla katsellut?

Äänestä
  • Tuossa kuvassa on kyllä Laardi itse kusisissa housuissa. Ei ole kyse Petra-pissiksestä!

    Äänestä

Kyllä on noloo tollanen, luulis hävettävän.

Äänestä

vai niin

Äänestä

toisella on kakkarantu ja toisella pissa housuissa.
Tosi soma White-Trash pari sanoisin.

Äänestä
  • Lady Tena Penna ja Tunkki ulosteenhaju Tukiainen. Mitä vielä.

    Äänestä

  • HEH HEH kirjoitti:

    Lady Tena Penna ja Tunkki ulosteenhaju Tukiainen. Mitä vielä.

    Tarjoan molemmille tenat seuravalle keikalle 1108 vantaalla
    Mulla on siihen vsraa Otan ennakkoa Sveitsin tililtä

    Äänestä

  • HEH HEH kirjoitti:

    Lady Tena Penna ja Tunkki ulosteenhaju Tukiainen. Mitä vielä.

    Tarjoan molemmille tenat seuravalle keikalle 1108 vantaalla
    Mulla on siihen vsraa Otan ennakkoa Sveitsin tililtä

    Äänestä

Mä oon varmaan ainoo jolla käy sääliksi tuota mutta alkoholisti mikä alkoholisti ei sitä muut voi auttaa kun hän itse.
Surullista katsottavaa.

Äänestä
  • Sitä vaan olen ihmetelly että miksi tätä Juuliaa niin kovasti kehoitetaan lähtemään Tuksun vaikutuspiiristä pois, ja sitten tätä Petri Pennaa haukutaan säälittä pissipojaks ja muutenkin, eihän tää P.P ole kuin joku 18v ja Juulia on jo 28v, että miten tää nyt on mahdollista että 18v pitäis ymmärtää enempi kuin 28v. On ollu kyllä aika säälimätöntä toi Petrin haukkuminen. Jotain rajaa.

    Äänestä

  • ei fani kirjoitti:

    Sitä vaan olen ihmetelly että miksi tätä Juuliaa niin kovasti kehoitetaan lähtemään Tuksun vaikutuspiiristä pois, ja sitten tätä Petri Pennaa haukutaan säälittä pissipojaks ja muutenkin, eihän tää P.P ole kuin joku 18v ja Juulia on jo 28v, että miten tää nyt on mahdollista että 18v pitäis ymmärtää enempi kuin 28v. On ollu kyllä aika säälimätöntä toi Petrin haukkuminen. Jotain rajaa.

    Tunkki tuksu n keika o buukattu ty, srryt dit stte!tee

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuksullakin? kirjoitti:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/418430_263626170415968_1332846018_n.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu