kenpä tietäis sen....

hmmm....

Olikohan tämä miesartisti T.Kansa ????
ttp://www.hymy.fi/tasta-puhutaan/tunnettu-iskelmalaulaja-ilmestyi-vehje-kadessa-mallikaunottaren-eteen

9

220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • Ei kyllä varmana ole Tapsa. Tapsa ei oo tollanen törkimys ja siks toisekseen Tapsa ei juurikaan missään tollasisa bileissä , yökerhoissa ja seurapiiririennoissa ole tavannut vapaa aikaansa viettää.
        Kyllä mä veikkaisin, että tuo ko. artisti on Frederik tai sitten eräs taannoin edesmennyt miesartisti, joka uskottomuutensa julkisestikkin tunnusti.


    • Heiluttelija

      Huhu kertoo vahvasti, että kysymys on Tapsasta. En kyllä ihmettele yhtään. Häneltä voi odottaa ihan mitä tahansa.

      • Sepitini

        Ei Tapsa menisi ikänä lerssiään heiluttelemaan tuollaiselle bimbo blondille. Joku helkkarin Tony Montana tuossa varmaan on ollut asialla. Se on niin ällö ukko, että siltä tuollaista voi odottaa. Ei Tapsalta.


    • No tuskinpa ainakaan Tapsa.Laulajistamme löytyy kyllä muita jotka saattavat tehdä noin mutta luulen että tää on vain tarinaa.Herätkää

    • Keltanaam

      Nyt tieto on jo lehdissä. Tapsa se oli.

    • Piiskatäti

      Ei, ei se voi olla Tapsuliini. Tai sitten se oli hetken mielenhäiriö. Meidän Tapsuliini kun heiluttelee miniminivehkeitään ainoastaan nahkatakkisten miespoliisien ja testosteronia pullistelevien miesbodareiden edessä toivoen saavansa näiltä piiskaa...

      • OK.

        Tapsa ei heiluttele vehkeitään yleisellä paikka yhtään kellekkään. Älkää jauhako soopaa, kun ette itsekkään niihin tosissanne usko.


    • Olet ihan IDIOOTTI ! Kirjoituksistas huomaa sen että sulla on ne minimivehkeet molemmissa päissä ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      119
      2725
    2. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      215
      1129
    3. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1121
    4. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      40
      1035
    5. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      6
      1021
    6. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      951
    7. 36
      926
    8. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      914
    9. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      123
      883
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      36
      837
    Aihe