Ruudullinen punamusta villakangastakki

Mistä löydän punamusta ruudullisen villakangastakin? Tietääkö kukaan mistä vois etsiä, kun en millään le löytänyt?
396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihan kun oisin Carlingsissa nähny joskus. En oo tosin 100% varma... Kannattaa kuitenki käydä kattomassa jos löytyy läheltä

Äänestä

no mä oon nähny joskus Lindexis sellasen pinkkimustan...
Vaihtoehtona oli myös lilamusta.
Se on kylläkin ihan samallaista kangasta kuin muutkin ruutupaidat.

Kannattaa kattoo onks siel Lindexin nettisivulla näkyny niitä.
Ne saattaa tulla syksyl, ite en oo nähny kesämallistos, mut kannattaa tarkistaa ;)

Äänestä

Ku oli tylsää kävin etti sulle. Mee elloksen nettisivuille siellä on päällysvaattet sit siel on iit kategorioita esim pusakat jn jn mee klikka sitä missä lukee takit ja ekalta sivulta löydät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruudutsuuretsanolasi kirjoitti:

Mistä löydän punamusta ruudullisen villakangastakin? Tietääkö kukaan mistä vois etsiä, kun en millään le löytänyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu