JESS, Tuksu lähtee jenkkeihin!!!

Lukaiskaapa seiskan uusi blogi....
Luottokortilla ostettu matka ja humalassa..
JipJei
8174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

En viitti paskaa klikkailla, noita satuja riittää mitä enemmän niitä klikkailee.

Äänestä

ninnkö

Äänestä

Eikös tämä Johanna ole ylioppilas ja puhuvat että älykäs nainen ja rikas sekä vakavarainen kun on kansainvälinen luottokortti Amerikkaan ei muuten edes pääse ellei ole kansainvälistä luottokorttia niinkuin Johannalla on tai kansainvälistä USA- ajokorttia.

Äänestä

Johanna on kaunis ja Johanna on aina tervetullut Yhdysvaltoihin koska hänestä pidetään siellä

Äänestä

Ei ole kaunis. Ei pidetä siellä. Ei pidetä täälläkään.

Äänestä

Pysyis vaan Suomessa niin ei kärsisi suomineidon maine.

Äänestä
  • Suomessa se pysyykin. Tuo matka on tyypililstä Laardin valehtelua. Patologista sellaista. Jos kuvitellaan, että joku häntä tuntematon ostaisi hänelle matkaliput ja hän vielä saisi viisuminkin, niin millä tuollainen persaukinen alkkis kustantaisi kuukauden elämisen Kaliforniassa? Ei millään! Persettä myymällähän se muutenkin on siiderinsä kustantannut, mutta USA:ssa se joutuisi poliisin hoteisiin ja saisi välittömästi karkotuksen Suomeen:)

    Äänestä

Patologinen valehtelija, on joo. Elli uskoo itsekin . sairas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pakkaa jo kirjoitti:

Lukaiskaapa seiskan uusi blogi....
Luottokortilla ostettu matka ja humalassa..
JipJei

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu