yksinäinen ja köyhyys?

haluaisin kuulla kuinka paljon täällä on yksinäisiä ja köyhiä / yksinäisiä joilla on rahaa?
Millainen on talous????????????????????
3123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no en tiedä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

kiva että palstanpitäjä on hereillä. :)

Äänestä

Välitili-katsaus.
kk ka.
Tulo(netto) 2700 (pl. loma-ajan palkka ja lomaraha)
Menot 1400

Pääoma
Osakkeet 5000
rahastot 12000
korkotili 8000
käyttötili 4000

Kiinteä omaisuus
arvio 80000

velka 40000

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?????????????????? kirjoitti:

haluaisin kuulla kuinka paljon täällä on yksinäisiä ja köyhiä / yksinäisiä joilla on rahaa?
Millainen on talous????????????????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu