Siinä onkin poliiseille hyvä sanonta:

"Why are you flirting with girls as you are all looking for men?"

Nazareth jotain 1973 varmaan levyltä Razamanaz
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Taitaakin olla jo tiedossa kaikkien Suomen poliisimiesten osoitteet ja partiokaverien nimet ja suurin piirtein ajat että milloin voi iskeä vaimon ja lapsien kimppuun kun isäntä on partioimassa töissä.

Ilmeisesti melko tarkasti on jo tiedossa.

Että turha vittuilla sitten jos haluat että vaimoasi ei raiskata huvinvuoksi, kaikille poliisimiehille..

NO EI, VITSI VITSINÄ.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niinmiksihomot? kirjoitti:

"Why are you flirting with girls as you are all looking for men?"

Nazareth jotain 1973 varmaan levyltä Razamanaz

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu