Olen rakastunut sinuun..apua, sattuu.
Yes, you
32
16350
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Onko tuo ikäsi?
Ehkä..
*joku hymiö*
taitaapi olla kuitenkin äo, heh ja joku hymiö....
Minä tiedän mikä. =]
On ikä, mutta voisi tosiaan olla äo, koska tänne kirjoittelen..ei helv..tti.
Hih, mulla se on todistetusti sekä ikä että äo, jos toiseen näistä lisätään sata ;)
Oletko nyt ihan varma, että ole rakastunut? Olisko se ennemmin ihastusta, joka kyllä hiipuu jos se ei saa polttoainetta eli vastakaikua
Yeah, I´m pretty sure. Erotan ihastuksen kyllä, niitä tulee ja menee.
Nyt sitten se äo (koko 32) käyttöön, että miten tästä parhaiten pääsee yli.
Tänään taidan ihan suosiolla itkeskellä vain.
Älä hirveesti itke. On kiva kaunis päivä, yritä löytää jotain mikä vie ajatuksesi muihin maisemiin. marja metsälle tai kalaan nyt on oikea aika harrastaa leppoisia juttuja.
Kiitos. :)
Rakkaus on yhtä aikaa ihanuutta ja toisaalta se saattaa sattua....rakasta täysillä, kaikesta huolimatta!
hihi,,yksipuolisesti on vaikee rakastaa täysillä..puolet puuttuu
Kuinkas vanhaan olet rakastunut?
On mukavaa kuulla että rakkautta on ilmassa :)
En kovin vanhaan. :) Ehkä tämä joskus muuttuu mukavaksi, toisaalta ihan mielenkiintoista kokea tällaisiakin tunteita, ei näitä järjellä saa kuriin..Ja oppii myös itsestään uutta.
Elämä taitaa olla koko elämän pituinen oppimisprojekti. Ei sitä taida koskaan tulla täysin viisaaksi ja tietää kaikkea...vähän niinkuin tässä laulussa lauletaan.
Mukavaa tunteiden iltaa sinne. :)
http://www.youtube.com/watch?v=63FcXKCsdbs
tykkäisin jos rakkautta olisi muuallakin kuin ilmassa, tuuli vie sen mukanaan toisaalle..