Lähetkö sä

tänään mun kaveriksi. Ei oo "vanhuksia" nyt tiellä ainakaan ;D
9153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Joo. Mennään vaan!

Äänestä
  • oot säkin lesbo ?

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    oot säkin lesbo ?

    Aloittaja ei ole lesbo

    Äänestä

Pysyn kaukana.

Äänestä
  • No höh :(

    Äänestä

  • en tykkää kirjoitti:

    No höh :(

    Jaa. Ihan miten vaan.

    Äänestä

  • Niin sitten. kirjoitti:

    Jaa. Ihan miten vaan.

    miksi pysyt kaukana? : /

    Äänestä

Minne pitäis lähteä kaveriksi?

Äänestä
  • En mää J:tä halua, sorry.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TTTT kirjoitti:

tänään mun kaveriksi. Ei oo "vanhuksia" nyt tiellä ainakaan ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu