Pidempi aikainen majoitus Pohjois Goalta

Indian girl

Moikka!

Olisiko kellään mitään vinkkiä mistä kannattaisi kysellä edullista majapaikkaa Pohjois Goalta. Tarkoitus olisi olla muutama kuukausi ja tehdä Goalta käsin trippjä muualle . Viime talvena tuli kierreltya Pohjois Intiassa, ja nyt kiinnostaisi Etelä.
Ei tarvitsisi olla mitään luxusta, kunhan olisi perus siisti perusmukavuuksilla. Joku Galangute- Baga voisi olla aika kiva, koska ei ole skootteria käytössä, ja liikkuminen olisi sieltä käsin vaivattomampaa.
Kiitos etekäteen asiallisista vastauksista

1

152

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Alien Baba.

      Enpäs osaa muuta neuvoa kuin että otat huoneen jostain GH.sta ja alat sitten paikan päällä etsimään ja kyselemään. Calangute ja Baga taitaa olla kaikkein kalleinta ja turistipitoisinta aluetta että sieltä ei varmaan halvimmalla saa majoitusta.
      Jos itse menisin tuonne päin Intiaa nyt niin ohittaisin Goan kokonaan ja menisin vaikkapa Gokarnaan Karnatakan puolelle. Maisemat on samanlaiset mutta ainakaan pari vuotta sitten ei ollut vielä niin paljon turisteja.
      Itse menen tutustumaan Andamaaneihin alkuvuodesta jos kaikki menee putkeen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2264
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      1078
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      992
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      893
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      126
      853
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      783
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      773
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      759
    Aihe