Jospa se kohta

alkas menee jo vähän päähän ;)
8124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Toivotko?

Äänestä
  • No joo ;D

    Äänestä

  • tietenkiii kirjoitti:

    No joo ;D

    No sitten. Pakko kait se sit on....

    Äänestä

  • kippistellä kirjoitti:

    No sitten. Pakko kait se sit on....

    Ei sulla sattus viskiä olemaan. Se toimii ;D

    Äänestä

  • no vitsi vitsi kirjoitti:

    Ei sulla sattus viskiä olemaan. Se toimii ;D

    10 v skottilaista on, mut siit tulee jysäri. En käytä juurikaan väkeviä.

    Äänestä

  • Singlemalttiavalttiako kirjoitti:

    10 v skottilaista on, mut siit tulee jysäri. En käytä juurikaan väkeviä.

    joo ei kannata ;D

    Äänestä

  • Käytätpäs mut kirjoitti:

    joo ei kannata ;D

    se on aina tää kun ottaa kahtena iltana peräkkäin ja selviää välissä niin ei mee sit mikään päähän ;D

    Äänestä

Ei nouse päähän. Tänään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


melko selvänä kirjoitti:

alkas menee jo vähän päähän ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu