12.08.12. helsinki katsomo A 12, RIVI 16

girl gone wild

kiitos aivan vatusti sinä leveäperseinen ruma akka joka seisoit ja kuvasit mun edessä niin etten nähnyt mitään ja jouduin istumaan portailla. Et sitten pyynnöstä huolimatta suostunut istumaan alas. Jos haluut stondata keikalla, maksa 3 kertaa vähemmän ja osta kenttälippu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maksoin jotain 152€ ja jouduin kattoo sun leveetä persettäs. Hitto että olit ruma nainen.

7

424

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mä nautin..

      girl gone wild
      with an attitude
      fake tits
      and a nasty mood

    • madonnaaa
    • 10+112

      Joo, itse jouduin katselemaan keski-ikäisen naisen "tanssimista" :D

    • Aapo RIchie

      Kyllä tuolla katsomossa tuntui olevan muutama NIIN FIILIKSISSÄ, ETTÄ ON PAKKO BAILATA!?! En myös ymmärrä, miksi tulaan istumapaikoille seisomaan ja heilumaan, kun kentällä se olisi enemmän kuin pakollista ja ennenkaikkea LUVALLISTA. Itse kyllä aika tiukasti käskin eräänkin bailaajan istua, sillä sen verran leveyttä (MITÄ SE ANU SAAGIM SANOIKAAN!!!) oli, ettei mitään takaa nähnyt.

    • hedero

      Parasta koko keikalla oli, että edes osa yleisöstä tanssi. Ei stadionillakaan tarvitse istua kuin kirkon penkillä, vaikka istumapaikan olisi ostanutkin.

      Itse kylläkin pidin takamukseni kiinni penkissä, mutta omakin fiilis kohosi, kun sai nähdä kaikenlaisia kehoja tanssahtelemassa. Hauskaa ja rentoa! Hyvä likat!

    • dgfgfgffgfgfs

      Suosittelen näille istujille kirkkokonsertteja.

      Niissä ei tanssiminen häiritse.


      Itse lopetin isot konsertit tunnelman puutteen vuoksi. Pitää istua paikallaan.

    • leveäääääääääääää

      Saagim sanoi kyllä että huomasi suomalaisten naisten leveät olemukset ja monet mussuttivat makkaraa karkkia.....
      huomasin aivan saman.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      149
      2199
    2. 121
      1485
    3. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      337
      1299
    4. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      67
      1224
    5. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1200
    6. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      3
      1191
    7. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      141
      1179
    8. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1119
    9. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      160
      1056
    10. Onko hän samannäköinen kuin silloin?!

      Kun tutustuitte!
      Ikävä
      70
      1014
    Aihe