hautausmaalla masturboiminen

Saako hautausmaalla masturboida? Jos jää kiinni niin sanoo että tekee jotain tutkimusta.
111704
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Miksi juuri hautausmaalla?? Vainajat ei näe ja väkeä muutenkin vähän. Pelkäätkö sittenkin vetää käteen julkisella paikalla.? Mene tavarataloon tai lentokentän ihmisvilinään ja runkkaa siellä suuren yleisön edessä niin on edes kenelle selittää niitä tutkimuksiasi! Psykiatri ainakin on sitten varaventtiili joka kuuntelee sinua niin monesti kun haluat....

Äänestä

Hautarauhan rikkomista ????

Äänestä
  • Hautarauhan rikkomisesta ei nyt taida olla kysymys, vaan sen sijaan rikoslain 17 luvun 21 §:ssä rangaistavaksi säädetystä sukupuolisiveellisyyden julkisesta loukkaamisesta: "Joka tekee julkisesti sukupuolisiveellisyyttä loukkaavan teon siten, että se aiheuttaa pahennusta, on tuomittava, jollei teosta muualla laissa säädetä rangaistusta, sukupuolisiveellisyyden julkisesta loukkaamisesta sakkoon tai vankeuteen enintään kuudeksi kuukaudeksi."

    Äänestä

  • UPDATE_9977351 kirjoitti:

    Hautarauhan rikkomisesta ei nyt taida olla kysymys, vaan sen sijaan rikoslain 17 luvun 21 §:ssä rangaistavaksi säädetystä sukupuolisiveellisyyden julkisesta loukkaamisesta: "Joka tekee julkisesti sukupuolisiveellisyyttä loukkaavan teon siten, että se aiheuttaa pahennusta, on tuomittava, jollei teosta muualla laissa säädetä rangaistusta, sukupuolisiveellisyyden julkisesta loukkaamisesta sakkoon tai vankeuteen enintään kuudeksi kuukaudeksi."

    Kysy tuota asiaa psykologiltasi.

    Äänestä

kyllä ,mutta vain ja ainoastaan tutkimus mielessä ( ͡° ͜ʖ ͡°). mikään ei vedä vertoja kylmälle hautakivelle kassien alla

Äänestä

Kukaan sivistynyt ihminen ei tee tuota hautausmaalla. Jos pitää julkisella paikalla harjoittaa tuommoista, niin mene vaikka kirjastoon.

Äänestä

jos on hautuumaa lupa

Äänestä

No siis jos on tutkimusluvat ja muutkin luvat kunnossa, niin siitä vaan.

Äänestä

Ei todellakaan saa ja kirkko tuskin myöntää lupia moiseen.

Äänestä
  • Entä saako siellä kakata?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


609 kirjoitti:

Saako hautausmaalla masturboida? Jos jää kiinni niin sanoo että tekee jotain tutkimusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu