Kuka tekee parhaat B-Long aitohius pidennykset Hämeenlinnassa?Suositelkaa jotain,onko hinta tietoutta työstä?
B-long hiusten pidennysten tekijää?
hiukset kuntoon
8215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
mäkin haluaisin tietää !! Maksan forssassa sinettipidennyksistä halvimmillaan 380 euroa. Teippipidennykset saa halvimmillaan 200 euroon. Ja molemmissa siis aitoa hiusta ! Olis kans kiva löytää joku halpa ja kuitenkin tasokas kampaamo tekeen åian uudet !!
Marita ojoisilla. hinta laatu ok....
Iisakki varmaan tietäisi parhaiten, mutta ehtiikö ehdokasilmoituksen kiireiltään???
Ei auta mitään, päinvastoin, loputkin aidosta persoonastasi katoaa.
Erityisesti nuorilla naisilla on tällä hetkellä sairas tarve matkia toisiaan ja kilpavarustella itseään... mikä teitä vaivaa? Huoliteltu ulkonäkö on ihan jotain muuta kuin ylivirittäminen.
Tatuointi, lävistykset kasvoissa, väriraidat hiuksissa, hiuspidennykset, rakennekynnet, tissitoppi, tupakki suussa... liian yleinen näky Hämeenlinnassa. Säälipisteitä ropisee ja paljon. Onneksi mm. Helsingissä näkee vielä paljon kauniita ja tyylitajulla varustettuja naisia. Täällä tilanne on melko paha, junttius ei irtoo vaikka pesis mäntysuovalla.
sijoita nekin rahat järkevästi silareihin ja vähintään D-kuppi aluksi, niin oot hyvinkin katu-uskottava
Niin, - miksi sinun pitää hiuksiasi pidentää, ?- Ole oma itsesi, - juuri sellaisena kuin olet,. Kyllä se tukka kasvaa normaalisti, kun hoidat koko kehosi kokonaisuutta.--Edelleen, -mihin sinä tarvitset,- - -hiuspidennykset, - - - tai rakennekynnet, , - Mitä sä niillä saat, teet ?- Samoin tekoripset ?. - Kyllä on paljon vaivoja, - kun ei voi olla sinut itsensä kanssa. - Itselläni hiukset kasvaa normaalisti , ja on tosi pitkät ja vahvat, -ei mitään " teko-irtojuttuja",- Aikuinen luonnonlapsi.
Jos annettas ny kumminki ihmisten itse päättää asioistaan.
Nää varotukset varmaan jo moneen kertaan kuultu.
Suvi tekee parhaat pidennykset ja kampaukset Julie & Joonatanissa Hätilässä. Suosittelen!