K-supermarket

On muuten hyvännäkösiä nuoria naisia kassalla. ;)
211408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Miks pitää olla aina nuori..eiks vanha ja nätti käy.

Äänestä
  • Niin on s-marketissakin. Voisin vaikka vaimoksi ottaa erään sieltä

    Äänestä

Kyllähän se vanhakin käy, mutta mieluumminhan sitä katselee naisia jotka on lähellä omaa ikää. :p

Äänestä

joo ja ne antaa kaikille, sano minun sanoneen! sluprs :P

Äänestä
  • Niin kumman kaupan tytsyiltä heruu helpommin?

    Äänestä

Ei se ikä eikä heruminen ole niin tärkeää, vaan se että ovat luontevan ystävällisiä. Se on synnynnäinen ominaisuus mitä ei opi kauppaopistossa. Siellä tulee vain ynseäksi.

Äänestä

Saako plussat ja bonukset sovituskopissa kauppojen päälle ;)

Äänestä

Saa jos noissa kaupoissa sattuisi sellaiset olemaan tai jos k-marketissa myytäisiin jotain sellaista mikä vaatii sovittamisen.

Äänestä
  • Voihan sitä yrittää hyllyjen välissä sovittaa, sillai ettei kukaa nãã

    Äänestä

Oli kyllä parempi meininki K-kaupassa 1990-luvun lopussa ja 2000-luvun alussa. Ensinnäkin kauppias piti putiikki paremmassa iskussa ja kauppa kävi tosi hyvin. Silloin oli montakin todella kaunista nuorta naista kassaneitinä, eräskin aivan ihana blondi kiharatukkainen joka vieläkin paikkakunnalla liikkuu... onneksi ;)

Äänestä

Nykyinen kauppias on vähän kuiva tapaus..

Äänestä

S-marketissa kanssa nykyjään nättejä kassa neitejä ! Varsinkin ne ruskeasilmäiset jeeeh......

Äänestä
  • Olen kolli101 sun kans samaa mieltä niistä ruskeasilmäisistä! Yks niistä varsinkin on tehny minuun vaikutuksen! Grr! ;)

    Äänestä

S-Marketissa oli viimevuoden puolella varsin nättejä tyttöjä töissä, mutta tämänvuoden puolella käydessäni petyin, kun eivät olleetkaan enään. Nämä nykyiset tyttöset mitkä siellä on, niin ovat vähän tylsän oloisia..

Äänestä

On pojilla elämä kohillaan kun ostoksilla kuolaavat kassaihmisten perään...
Tiedättekö, että ne on siellä kaupan palveluksessa ottamassa teiltä rahat pois, eikä tiedän päiväunien kohteita... tai tumputuksen aiheuttajia...

Tuskinpa työntekijöistä on kivaa lukea limasia juttujanne täällä...

Hankkikaa elämä ja jos saatte, niin oikea tyttis...

ps. en ole kateellinen, enkä vanha enkä varsinkaan kassalla töissä : )

Äänestä

Sehän on nörteille elämän hankkimista kun käy välillä kaupassa. Mikä sen ihmeellisempää elämää. Edellytteän että käy siellä selvinpäin eikä osta mäyristä.

Kyllä kassaneidit ovat kilpailuvaltti siinä kuin oluttarjouksetkin. Iskevät vain eri kohderyhmään.

Äänestä

Kyllä on S-marketissa ollut ainakin ajoittain eräs erittäin kaunis nuori neito :)))))

Äänestä

Kyllähän tuolla S-marketissa on töissä tummalla farkku fordilla ajeleva erittäin kaunis neitonen.

Äänestä
  • Jos ajaa Fordilla, niin kyllä täytyy neitosessa jotakin vikaa olla...

    Äänestä

  • Trabantmies kirjoitti:

    Jos ajaa Fordilla, niin kyllä täytyy neitosessa jotakin vikaa olla...

    Joo--o ja sinä ajat Japanilaisella maalihengarilla joka on tehty Turkissa

    Äänestä

  • fordforever kirjoitti:

    Joo--o ja sinä ajat Japanilaisella maalihengarilla joka on tehty Turkissa

    Tapasin Suonenjoen Shellillä vuonna 1966 ihanan tytön. Näin hänet uudelleen kesällä 2012.
    Eipä ollut enää kehumista. Paino oli noussut noin 30 kiloa ja hiukset harmaantuneet.
    Sitten katsoin peiliin. Eipä ollut kaljupäisessä naamassa paljon kehumista. Taisi se ihana tyttö kuitenkin olla paremmin säilynyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


:p kirjoitti:

On muuten hyvännäkösiä nuoria naisia kassalla. ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu