Anteeksi

mut mä en vaan jaksa enää.
5175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Yritä siltä jaksaa... tiedän tunteen...ei aina jaksaisi...

Äänestä

ap, mitä sä teet nyt, kun totesit sen

Äänestä

En minäkään, mutta mitä sille voisi muka tehdä? Jos ei ole itsensä lopettajaksi

Äänestä

sama. ja se että tiedän sun olleen täällä pahentaa

Äänestä
  • Niinpä niin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihan loppu kirjoitti:

mut mä en vaan jaksa enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu